Ми цінуємо ваш час
Ви вже є діючим клієнтом?

Ваш комфорт та контроль над вантажами - наш пріоритет. ТОВ "МОФ" надає кожному нашому діючому клієнту доступ до особистого кабінету в нашій WMS-системі. Завдяки цій інноваційній платформі, ви отримуєте наступні можливості:

  • Перегляд залишків: Тепер ви завжди будете в курсі кількості та наявності вашої продукції на нашому складі. Зручно і швидко відслідковуйте залишки і плануйте поставки.
  • Замовлення відвантаження: Ми робимо процес відвантаження легким, як ніколи. Замовляйте відвантаження вашої продукції так просто, як покупку в інтернет-магазині. Вибирайте потрібну позицію, вказуйте час відвантаження, номер авто та інші ваші побажання - все це легко керується у вашому особистому кабінеті.
  • Історія відвантажень: Перевіряйте історію своїх відвантажень в будь-який момент. Ви зможете відстежити всі попередні вивантаження та дізнатися про деталі кожної поставки.
Бажаєте стати клієнтом ?

Все, що вам потрібно зробити - це виконати кілька кроків:

  1. Зв’яжіться з нами: зателефонуйте нашому менеджеру, який готовий вас проконсультувати та надати повну інформацію про наші послуги, тарифи та напрями.
  2. Підготуйте установчі документи: після консультації з нашим менеджером, вам потрібно буде надати установчі документи вашої компанії. Це необхідно для укладання договору та подальшої співпраці.
  3. Підписання договору: ми надаємо можливість укладення договору як у паперовому, так і в електронному вигляді з використанням сучасних систем електронного документообігу, таких як M.E.Doc та Вчасно.

Ми пропонуємо простий та зручний шлях до співпраці та завжди готові надавати вам високоякісні послуги, які відповідають вашим потребам і очікуванням. Запрошуємо до команди ТОВ "МОФ" - вашого надійного партнера у сфері логістики.